Diplom halv 1200 ver.1.1

Diplom halv 1000

Diplom hel

 

   MARATHON
   
1 Alex Lundahl, Klub 100 Marathon
2 Andreas Leffler, 100 Marathon Club Deutschland*
3 Arne Franck, 100 Marathon Club Deutschland*
4 Bent Rasmussen
5 Bente Morild, Klub 100 Marathon 
6 Bjarne Hundevad
7 Claus Heiberg Christensen, Epilepsiforeningen*
8 Danny Andersen
9 Ditte Laulund
10 Helle Løvschal, Ikast Atletik og Motion
11 Henrik Stausholm
12 Jens Rasmussen
13 Jesper Duus
14 Jesper Hanh, Klub 100 Marathon 
15 Jesper Klysner
16 Karin Eriksen, Ikast løb og motion/Klub 100 Marathon 
17 Katja Bjerre
18 Kim Hammerich, Klub 100 Marathon*
19 Klaus Bangert, 100 Marathon Club Deutschland*
20 Lars Sørensen, Haderslev IF
21 Linda Kempel, Klub 100 Marathon 
22 Lone Friis, Klub 100 Marathon 
23 Marianne Eliasen, Klub 100 Marathon 
24 Martin Ohlsen
25 Monika Petersen
26 Morten Iversen, Klub 100 Marathon 
27 Ole Toft
28 Peter Regius
29 Ricky Andersen, Klub 100 Marathon 
30 Sabrina Lock
31 Sanni Kristensen
32 Steen Christensen, Klub 100 Marathon
33 Steen Christiansen, Klub 100 Marathon
34 Susanne Grabrecht
35 Ulrik Pihl, Klub 100 Marathon 
   
   
  HALV MARATHON START KL. 10 OG KL. 12
   
1 Ulla Due Lange LØBER SIT NR. 100 HALVMARATHON
2 Alice Kristensen
3 Allan Pingo Jessen, Brabrand Sø Halvmarathon
4 Anderas Johansen
5 Anders Juel Nielsen, DHK
6 Anne V. Hansen
7 Annette Horsbøl Beck (kl. 10)
8 Annette Junker, SGI
9 Bent Jensen, Esbjerg Atletik og Motion 
10 Bent Thomsen
11 Betina Nielsen, DHK (kl. 10)
12 Bo Darling , Kolding Motion/ Dansk Halvmarathon klub
13 Bo Kjems (kl. 10)
14 Brian Arnsbæk, Runnerchoise.dk  (kl 10)
15 Brian Heller, IVG (kl. 10)
16 Brian Klausen, Stribe marathon (kl 10)
17 Britt Højberg, DHK (kl. 10)
18 Carsten Heine
19 Carsten Nielsen
20 Charlotte K. Larsen, SG Atletik (kl. 10)
21 Charlotte Steenskov, DM
22 Christina Blaaberg
23 Christina Skarø*  (kl 10)
24 Christine M. Christiansen
25 Claes Adel, Dansk Halvmarathon klub (kl. 10)
26 Claus A. Nielsen, SGI løb (kl 10)
27 Claus Nissen, (kl. 10)
28 Claus Skjold Qvist Christensen
29 Dorte Snabe (kl. 10)
30 Dorthe Fogtmann
31 Dorthe Lindberg Schmidt
32 Egon Nissen, DHK
33 Erik Groos
34 Flemming Brandi
35 Frank Arentoft, Brørup løbeklub
36 Frank Sievers
37 Gilbert Hjarting 
38 Hanne Tøndel
39 Hanne Villadsen (kl.10)
40 Hans Lindhøj Nielsen, Halvmaraton klub 100
41 Hans Renkwitz, Klub 100 Marathon
42 Heidi Tofterup Holdt
43 Helene Andersen
44 Henning Frederiksen, Korup Motion
45 Ib Børge Petersen, Team Mormor (kl.10)
46 Jacob Glæsner, SGI (kl 10)
47 Jan Bune, DHK
48 Jan Hørup
49 Jan Steen
50 Jane Lyngsø, Byparken Brørup
51 Jannie Laage (kl 10)
52 Jean Farup Møller (kl 10)
53 Jesper Wolf Kaster, (kl. 10)
54 Jette Tønder
55 Jonas Ahlstrøm
56 Jonas Thorndal (kl. 10)
57 Jurgita Sadauskaite Knudsen
58 Jørgen samsing
59 Kaj Christian Kristensen
60 Karen Gad Svendsen (kl.10)
61 Karsten Bjerre Svendsen, SGI  ( ingen medalje)
62 Karsten Jensen, DHK/IAM (kl. 10)
63 Karsten Skouboe Kristensen, DHK
64 Kenneth Åge Hansen
65 Kim Cool Ninja Ebbesen
66 Kristina Elkjær Jessen*
67 Lene Nielsen
68 Lene Petersen, Bov IF (kl. 10)
69 Linda V. Hansen (kl.10)
70 Lindy Højberg, DHK
71 Line Emilie Hansen, FDK *
72 Lisbeth B. Hansen (kl.10)*
73 Lone Eithz Petersen (kl 10)
74 Lone Petersen
75 Louise Svennesen
76 Majbrit Brændekilde, DHK  (kl 10)
77 Maria Harbo
78 Mark Petersen (kl. 10)
79 Marlene Dissing (kl 10)
80 Martin Jensen
81 Martin Petersen  (kl 10)
82 Mette Davidsen, SGI  ( ingen medalje)
83 Mette Hesselvig
84 Michael Ingenaus Raun, SGI  ( ingen medalje)
85 Michael Kuno Buch Jacobsen, TMG (kl 10)
86 Michael Lambertsen, SGI
87 Michael Quist Leuenhagen, DHK/Veteranstøtten (kl.10)
88 Michael Trankjær Mikkelsen, Byparken Brørup/DHK
89 Morten B. Zilmer
90 Niels Peder Pedersen, Kolding Motion
91 Niels Rossen
92 Ole Olesen,  Dansk Halvmarathon klub
93 Ole Stausholm, DHK (kl. 10)
94 Ole Vestergaard Eriksen, Klub 100 Marathon (kl. 10)
95 Peter Olander Andersen, Dansk Halvmarathon Klub  (kl 10)
96 Pia Marcussen, (kl. 10)
97 Poul Snabe (kl. 10)
98 Preben Tønder
99 Rasmus Loof Hedegård, SGI løb
100 Rene Falk Kristensen (kl. 10)
101 Rikke Brinch Rødegaard
102 Rikke Haulrik Ruby (kl. 10)
103 Rikki Laursen, Dansk Halvmarathon Klub  (kl 10)
104 Sarah Lilholm Larsen, FDK *
105 Steffan Kruse Suter
106 Sten Hymøller
107 Susan Bjergbæk
108 Susan Dengsø
109 Søren Korfitz Brinch, EAM
110 Tais Mortensen
111 Thomas Willert
112 Thue Bachmann Nielsen,  Crossfit Varmeværket Odder
113 Tommy Mark Jepsen, Løbeholdet Nørre Nebel
114 Tonnes Jepsen*
115 Vicki Blaaberg, DHK
   
  RUNDELØB (7-14 KM)
1 Anna Nissen
2 Anne V. Hansen
3 Birger Dengsø
4 Dora Mahnke, EAM
5 Else Nissen
6 Esben Nissen 
7 Frederik Nielsen
8 Lone Hørup
9 Rune Nissen
10 Tore Nissen
11 Berit Schlander