HEL MARATHON

  1. Flemming Brandi
  2. Danny Andersen 
  3. Jannie Nygaard
  4. Rune Dalager 
  5. Susanne Garbrecht 
  6. Connie Lundegaard Sørensen 
  7. Ole Vestergaard Eriksen 
  8. Lars Christian Stæhr Wolff, Team Veteran 
  9. Gitte Jensen, VIDAR Sønderborg 
  10. Mette Brinck 
  11. Bjarne Hundevad 
  12. Lars Palmø 
  13. Cosmo 😀🐕
  14. Lars Troelsen, Lions Give 
  15. Karin Eriksen, Ikast Atletik og Motion 
  16. Susanne Gravesen 
  17. Bent Rasmussen 
  18. Ditte Laulund 
  19. Thorkil Lundberg
  20. Claus Sørensen
  21. Jørgen Jakobsen 
  22. Tommy Juel Kristensen, AAIG 
  23. Bente Morild 
  24. Marianne Eliasen
  25. Christian Eliasen

 

HALV MARATHON

  1. Bo Darling 
  2. Knud Dreier, VCK
  3. Kim Cramer Jakobsen
  4. Kim Slotsager
  5. Ulla Due Lange, IVG
  6. Kasper Jensen 
  7. Anne-Katrine Hansen
  8. Kristina Jessen, Varde fysioterapi 
  9. Stephanie Hansen 
  10. Jan Steen, Multiatleterne 
  11. Claes Adel 
  12. Anneli Kruse, IVG 
  13. Dennis Wittrup Andersen 
  14. Karen Gad Svendsen 
  15. Brian Kikkenborg 
  16. Dorthe Knudsen 
  17. Sille Victoria Pia Ehlert 
  18. Jakob Ehlert Elvstrøm 
  19. Palle Kaus 
  20. Maria Boy Birck 
  21. Svend Holm 
  22. Rikke K. Jensen 
  23. Mette Færk Roulund 
  24. Ann Rubin 
  25. Kim Cool Ninja Ebbesen, Multiatleterne 
  26. Charlotte Locht 
  27. Esben Dige 
  28. Rikki Laursen 
  29. Bente Dinesen 
  30. Lindy Højberg 
  31. Janne Callesen 
  32. Thomas Rose Christensen, Odense Runners 
  33. Peter Olander 
  34. Tommy Paulsen Kjærvang *
  35. Helle Jensen, AAIG 
  36. Jan Hørup 
  37. Anja Pedersen, Team Reeperbahnde 
  38. Louise Svennesen 
  39. Allan Andersen 
  40. Lenette Christensen 
  41. Bent Thomsen, AAIG 
  42. Max Bønsdorff *
  43. Søren Bundgaard Jan 
  44. Jan Allan Sørensen, Esbjerg Atletik og Motion 
  45. Jannie Kikkenborg 
  46. Carina Lykke Christensen 

 

RUNDELØB (7-14 KM)

  1. Jesper Kaster 
  2. Federica Danesi 
  3. Kenneth Åge Hansen 
  4. Jesper Sørensen 
  5. Birgitte Rager
  6. Pernille Lauridsen 
  7. Mette Bendesen 
  8. Christina Andreassen,  High5living Ribe 
  9. Inger Lundorff, IVG 
  10. Benny Christensen 
  11. Mette Foged, High5living Ribe 
  12. Niels Michaelsen,  High5living Ribe 
  13. Birgit Nielsen, Varde Løbemotion 
  14. Dariusz Borko
  15. Rikki Bilager 
  16. Michael Schøler 
  17. Lone Hørup 
  18. Anita Ahlstrøm Nielsen