Diplom runde#17

Diplom halv#17

Diplom hel #17

HEL MARATHON

  1. Flemming Brandi
  2. Danny Andersen
  3. Per Henriksen
  4. Kim Pelo
  5. Kaspar Fuglsang
  6. Morten Abildgaard
  7. Niels Sehested 
  8. Jørn Mehlsen, AMOK
  9. Jesper Hahn 
  10. Bent Rasmussen 
  11. Ulrik Pihl *
  12. Bjarne Hundevad 
  13. Jesper Wael Duus
  14. Morten Thye
  15. Ole Toft
  16. Tove Grevsen
  17. Susanne Gravesen
  18. Lena Nørgaard 
  19. Ib Jensen, Team Mormor 
  20. Vivi Vahlun Jeppesen 
  21. Mathias Lynge *
  22. Ditte Laulund 
  23. Kim Sørensen, VFK-IF/Klub 100 Marathon 
  24. Henrik Bøge Madsen, Klub 100 Marathon 
  25. Ricky Andersen, Klub 100 Marathon *
  26. Kim Hammerich, Klub 100 Marathon *
  27. Lars Palmø 
  28. Steen Christiansen
  29. Jan Hichmann
  30. Kim Smitt*
  31. Frank Holst
  32. Jan Gram
  33. Marianne Eliasen
  34. Christian Eliasen

 

HALV MARATHON

  1. Kim Slotsager
  2. Ulla Due Lange, IVG/Dansk Halvmarathon Klub 
  3. Bo Darling , Kolding Motion/Dansk Halvmarathon Klub 
  4. René Kirketerp 
  5. Claes Adel, Dansk Halvmarathon Klub 
  6. Jesper Kaster 
  7. Jan Allan Sørensen, Esbjerg Atletik og Motion 
  8. René Falk Kristensen, Ikast Atletik og Motion 
  9. Kenneth Åge Hansen
  10. Ole Stausholm 
  11. Jane Hansen, multiatleterne 
  12. Jesper Nørby Hansen, Multiatleterne
  13. Anja Lund
  14. Henning Frederiksen, Korup Motion 
  15. Susanne Garbrecht, AAIG 
  16. Peter Olander Andersen 
  17. Bent Jensen, Esbjerg Atletik og Motion 
  18. Lindy Højberg, Dansk Halvmarathon Klub
  19. Britt Højberg, Dansk Halvmarathon Klub 
  20. Sanni Kristensen, Ikast Atletik og Motion 
  21. Bo Kristensen 
  22. Anders Tarbensen
  23. Betina Nielsen
  24. Gitte Meilgaard 
  25. Rene Jensen 
  26. Martin Grimshaw 
  27. Esben Dige 
  28. Charlotte Locht 
  29. Winnie Bjerregaard
  30. Gitte Petersen 
  31. Dennis Wittrup Andersen
  32. Ryan Vinbech, Team Mormor 
  33. Lene Nielsen 
  34. Kent Christiansen 
  35. Didde Cornelia Jürgensen
  36. Lars Ormstrup Søndergaard
  37. Tommy Schallert, Kolding motion
  38. Kurt Lykke, Multiatleterne
  39. Preben Petersen 
  40. Jette Tønder 
  41. Keld Rode
  42. Ole Olesen, Multiatleterne/Dansk Halvmarathon Klub *
  43. Kristina Jessen, Fysio Danmark 
  44. Birgitte Brinck, Fredericia Triathlon Team

RUNDELØB (7-14 KM)

  1. Gitte Lausten
  2. Anita Ahlstrøm Nielsen 
  3. Lone Hørup
  4. Inger Lundorff 
  5. Klaus Kristiansen 
  6. Dora Mahnke
  7. Allan Lohals, Team Veteran 
  8. Tanja Sunekjær, Team Veteran
  9. Henriette Andersen, EAM 
  10. Dorthe Lindberg
  11. Tine Thoresen
  12. Gitte Glargaard, ETOM
  13. Pia Overgaard