Diplom runde#20 ver. 1.0

Diplom Hel#20

Diplom halv#20

 

HEL MARATHON

  1. Ole Vestergaard Eriksen (MARATHON NR. 100){#smileys123.tonqueout}
  2. Flemming Brandi (Early start)
  3. Ian Ortved, Klub 100 Marathon 
  4. Jane Duch Kallestrup (Early start)
  5. Søren Rønn Hansen, Klub 100 Marathon 
  6. Jon Kræmer
  7. Lars Michael Rasmussen
  8. Linda Jørgensen Kempel, Klub 100 Marathon  
  9. Jesper Hahn, Klub 100 Marathon  
  10. Bent Rasmussen 
  11. Carsten Jacobsen, Klub 100 Marathon 
  12. Henrik Henriksen 
  13. Claus Blaabjerg,  Hold Øst/Klub 100 Marathon 
  14. Kathrine Frølich, Hold Øst 
  15. Morten Iversen, Klub 100 Marathon  
  16. Henning Baginski, Hold Øst/Klub 100 Marathon 
  17. BrittJørgensen, Hold Øst/Klub 100 Marathon 
  18. Ole Toft (Early start)
  19. Jeanette Mikkelsen 
  20. Jørn Jensen, OTK/Klub 100 Marathon (Early start )
  21. Peter Klarlund, Klub 100 Marathon  (Early start )
  22. Karen Gad Svendsen
  23. Hans Renkwitz, Klub 100 Marathon 
  24. Lars Wolff, Team Elena Run 
  25. Tove Grevsen (Early start )
  26. Lindy Højberg, Dansk Halvmarathon klub
  27. Susanne Garbrecht (Early start)
  28. Claus Fischer, Klub 100 Marathon 
  29. Hans Meulengracht 
  30. Kim Hammerich, Klub 100 Marathon 
  31. Henrik Bøge Madsen, Klub 100 Marathon 
  32. Jonas Junge
  33. Bent Thomsen (Early start) 
  34. Claus Ø, Klub 100 Marathon 
  35. Susanne Brüchle Kodal
  36. Connie Lundgaard Sørensen
  37. Jesper Klysner
  38. Lars Svaneberg  Tuxen, TuxenRunning/SPORTEN
  39. Katja Bjerre, Byparken Brørup 
  40. Jørgen Jakobsen, Klub 100 Marathon 
  41. Brian Klausen, Ikast Atletik og Motion 
  42. Jakob Stæhr Hansen, Randers Cannonball/Klub 100 Marathon 
  43. Jan Allan Esbjerg atletik og motion
  44. Ole Korntved, Byparken Brørup
  45. Kevin Vilhelmsen, FBM/Klub 100 Marathon 
  46. Gunnar Juhl Poulsen, Klub 100 Marathon (Early start)
  47. René Aagaard
  48. Bjarne Hundevad 
  49. Peter Regius Møller
  50. Sten Christensen, Klub 100 Marathon 
  51. Ryan Vinbech, Team Mormor
  52. Tanja Jørgensen (Early start)
  53. Kim Pelo, Klub 100 marathon, PELO marathon
  54. Ib Jensen, Kolding motion/Klub 100 Marathon 
  55. Ejgil Eriksen, Kolding Motion
  56. John Jensen
  57. Claus Batiste, Klub 100 Marathon 
  58. Per Henriksen,Klub 100 Marathon 
  59. Christina Skarø
  60. Jesper Duus 
  61. Kent Trøjborg Andersen, Klub 100 Marathon 
  62. Birthe Petersen(early start )
  63. Mogens Hinrichsen, Kolding Motion 
  64. Tommy Brinck Korsbakke, Skanderborg Løbeklub 
  65. Lisbeth Billeskov Hansen 
  66. Pia Angelbo Mortensen,  Klub 100 Marathon 
  67. Claus Sørensen, Klub 100 Marathon (Early start )
  68. Henning Olsen, AAIG 
  69. Bo Junker, AAIG/Klub 100 Marathon 
  70. Bente Morild, Klub 100 Marathon 
  71. Lenette Ishøy, Klub 100 Marathon 
  72. Kim Smitt 
  73. Camilla Pedersen, Multiatleten 
  74. Jan Gram, Klub 100 Marathon 
  75. Karl Andersen
  76. Ricky (Batman) Andersen, Klub 100 Marathon 
  77. Claus Jensen 
  78. Lars Mose(grisen)
  79. Jens Peter Rasmussen
  80. Rikki Laursen, Dansk Halvmarathon Klub
  81. Thomas Maschoreck
  82. Marianne Eliasen
  83. Christian Eliasen (Early start)

HALV MARATHON

  1. Bo Darling , Kolding Motion
  2. Kim Lorentzen 
  3. Jesper Wolf Kaster (Early start )
  4. Britt Højberg, Dansk Halvmarathon Klub
  5. Esben Dige, Team Parkinson (early start)
  6. Charlotte Locht, Team Parkinson (early start)
  7. Eicke Warncke (Early start)
  8. Gitte Petersen
  9. Carl Kristian Nielsen
  10. Nanna Bertelsen
  11. Dorthe Lauritzen Lund (Early start)
  12. Helle Jensen (Early start)
  13. Preben Petersen, AAIG
  14. Jette Tønder, AAIG
  15. Maria Boy Birck 
  16. Mie Lampe
  17. Michael Bach
  18. Jan Steen, Multiatleterne (Early start)
  19. Elin Moldt, VBIF (Early Start)
  20. Line Junge
  21. Louise Nordhejm Hansen
  22. Anders Storm Jespersen
  23. Stine Junge
  24. Allan Pingo Jessen, Brabrand Sø Halvmarathon (Early start)
  25. Jonas (Niels) Thorndahl
  26. Kenneth Åge Hansen
  27. Sara Berg Jensen
  28. Astrid Nissen 
  29. Helle Fredskild, Glamsbjerg Motion/NAM løb
  30. Allan Høvighoff, Glamsbjerg Motion
  31. Kaj Christian Kristensen
  32. Bent Jensen, Esbjerg Atletik og Motion 
  33. Charlotte K. Larsen, SG-Atletik
  34. Lone Hørup (Early start)
  35. Tina Vilhelmsen, FruensBøgeMarathon.dk
  36. Maiken D. Pedersen
  37. Lasse Mørkehøj
  38. Peter Olander 
  39. Brian Heller, IVG (early start)
  40. Jens Peter Høgh
  41. Christoffer Høgh
  42. Sten Hymøller (Early start)
  43. Brian Philipp
  44. Pia Hasselstrøm (early start)
  45. Marianne Grumsen
  46. Per Klausen (Early start)
  47. Henning Frederiksen, Korup Motion (Early start)
  48. Søren Løth
  49. Nina Kuhre, Ikast Atletik og motion, ISK TRI
  50. Claes Adel, Dansk halmarathon klub
  51. Jan Hørup (Early start )
  52. Brian Kikkenborg
  53. Adrian Jensen
  54. Frank Olsen
  55. Viggo Clausen
  56. Jane Skov (Early start)
  57. Gitte Jensen, Aarup (Early start)
  58. Inger Johnsen (Early start)
  59. Matilde Lorentzen 
  60. Dennis Nielsen 
  61. Martin Andersen 
  62. Jakob Jørgensen 
  63. Susan Bjergbæk, IVG  (Early  Start)
  64. Lene Nielsen
  65. Dorthe Lindberg Schmidt
  66. Steffan Suter 
  67. Lars Anker Hansen
  68. Kristian Vrist Hansen
  69. Anette Jepsen, Lemvig løbeklub
  70. Lene Morsbøl Beck
  71. Janne Klarlund Callesen 
  72. Kenneth Klarlund Callesen 
  73. Pia Festersen, AAIG (Early start )
  74. Alice Kristensen, Klub 100 Marathon
  75. Sanne Hansen  (Early start)

RUNDELØB (7-14 KM)

  1. Camilla Tuxen 
  2. Villads Tuxen
  3. Dora Mahnke
  4. Martin Mortensen, SGI Fitness of Motion 
  5. Jørgen Samsing 
  6. Katharina Schmidt Madsen
  7. Jeanette Lambertsen 
  8. Kim Slotsager 
  9. René Kirketerp 
  10. Lene Petersen
  11. Monika Petersen
  12. Per Jepsen, Lemvig løbeklub
  13. Jesper Uth Jensen