Diplom runde

Diplom halv

Diplom Hel

 

   MARATHON (UDSOLGT)
   
1 Claus Jensen, Kolding Motion
2 Jane Duch Kallestrup
3 Tove Grevsen, AAIG 
4 Ulrik Pihl*
5 Bjarne Hundevad
6 Vagn Kirkelund, Klub 100 Marathon (Nr. 600)
7 Morten Iversen
8 Frank Holst, Vejen TRI
9 Kurt Egholm Andersen, Ærø Runners
10 Berit Jessen, Berits Løbeskole
11 Sabrina Lock
12 Ib Jensen, Kolding Motion
13 Susanne Garbrecht, AAIG
14 Ejgil Eriksen, Kolding motion
15 Alice Grøn Sørensen, Vejen Tri & Motion
16 Camilla Løbemyggen Pedersen, Multialeten
17 Hans Meulengracht
18 Steen Christiansen
19 Kevin Vilhelmsen, FBM/ Klub 100 Marathon 
20 Katja Bjerre
21 Tina Mundt Larsen, Kolding Motion
22 Jesper Wael Duus
23 Monika Petersen
24 Gitte Schack, Klub 100 Marathon
25 Klaus Bangert, 100 Marathon Club Germany *
26 Arne Franck, 100 Marathon Club Germany (Fødselsdag) *
27 Ditte Laulund
28 Susanne Gravesen
29 Bent Rasmussen 
30 Jesper Hahn Jensen 
31 Lone Friis
32 Lisbeth Billeskov Hansen
33 Ricky Andersen, Klub 100 Marathon
  Martin Howmann Poulsen
34 Marianne Eliasen
35 Christian Eliasen
   
   
  HALV MARATHON (UDSOLGT)
   
1 Kim Cool Ninja Ebbesen, Multiatleterne 
2 Ulla Due Lange, IVG/Dansk Halvmarathon Klub
3 Bo Darling , Kolding Motion
4 Bo Hauge
5 Jesper Wolf Kaster
6 Kristina Elkjær Jessen, FysioDanmark (Nr. 30)
7 Peter Olander Andersen, Dansk Halvmarathon Klub 
8 Carl Kr. Nielsen, Dansk Halvmarathon Klub
9 Christina Skarø
10 Bent Jensen, Esbjerg Atletik og Motion 
11 Anne Marie Harbo, DHK
12 Lene Petersen
13 Jesper Vistisen,  Hoegaarden Runners
14 Anders Damborg,  Hoegaarden Runners
15 Rune Hymøller Mundbjerg,  Hoegaarden Runners
16 Nicolai Lomholt Thomsen
17 Egon Nissen, DHK
18 Kennth Åge Hansen
19 Andreas Johansen
20 Peter Schuldt
21 Bente Dinesen
22 Rikke Duborg
23 Lasse Mellergaard, Skjern løbeklub
24 Anette Mortensen
25 Frederik Pedersen, Skjern løbeklub
26 Lars Ormstrup Søndergaard
27 Kaj Christian Kristensen
28 Christine M. Christiansen
29 Lene Nissen, GGF Løbeklub
30 Lindy Højbjerg (Nr. 40)
31 Britt Højberg
32 Conny Schlesinger, AAIG
33 Jesper Steffensen, AAIG
34 Louise Svennesen
35 Martin Jensen
36 Pernille Arbjerg Lauridsen
37 Søren Korfitz Brinch, Esbjerg Atletik og Motion
38 Christina Hansen
39 Hans Renkwitz
40 Mark Pedersen
41 Brian Kikkenborg
42 Annette Horsbøl Beck, GGF Løb
43 Ole Vestergaard Eriksen
44 Janne Callesen
45 Kenneth Callesen
46 Andreas Johansen
47 Martin Sørensen
48 Peter Schuldt
49 Niels Peder Pedersen, Kolding Motion
50 Betina Nielsen 
51 John Greisen 
52 Majbrit Brændekilde, DHK
53 Dariusz Borko
54 Torben Dalsgaard
55 Charlotte Locht
56 Keld Sørensen, Vejen Tri
57 Kirsten Lehrmann (Nr. 75)
58 Jørgen Hansen (Nr. 25)
59 Lene Nielsen 
60 Jan Steen, Team Giv Håb
61 Lene M. Beck , DHK*
   
  RUNDELØB (7-14 KM) (UDSOLGT)
1 Bjørn Garder Rønde
2 Axel Jensen
3 Kurt Nissen, GGF løbeklub
4 Stephanie Bonde Hansen
5 Finn Christiansen 
6 Jannie Laage 
7 Martin Petersen