Diplom ½ Marathon

Diplom Marathon

Diplom Rundeløb

 

 

   MARATHON
   
1 Bent Rasmussen *
2 Carsten Jensen, KKIK
3 Danny Andersen
4 Flemming Brandi
5 Ib Jensen, Team Mormor
6 Jens Rasmussen
7 Jesper Hahn Jensen *
8 Katja Bjerre
9 Lars Pedersen
10 Lars Rasmussen
11 Linda Kempel
12 Marianne Eliasen
13 Monika Petersen
14 Ole Vestergaard Eriksen
15 Peter Klarlund
16 Lars Sørensen
17 Henrik Lund Hansen, SGI (28 KM)
18 Torben Hoberg
19 Sanni Kristensen, Ikast Atletik og motion
   
   
  HALV MARATHON
   
1 Annette Hornsbøl Beck, GGF-løb
2 Bent Jensen, Esbjerg Atletik og Motion *
3 Bente Biltoft
4 Rene Falk Kristensen, Ikast Atletik og motion
5 Bente Dinesen
6 Bo Darling , Kolding Motion
7 Britt Højberg, DHK
8 Carl Kristian Nielsen, DHK
9 Carsten Nielsen
10 Charlotte Locht
11 Christina Skarø*
12 Christine M Christiansen
13 Claes Adel, DHK
14 Didde Cornelia Jürgensen
15 Dorthe L. Lund
16 Egon Nissen, DHK
17 Emil Lambæk Lund
18 Frank Hansen
19 Frederik Haunstrup
20 Gilbert Hjating, DHK
21 Hanne Tøndel, DHK
22 Heidi Sonne Domino, Kosmoliv
23 Heidi Tofterup Holdt
24 Helle Jensen
25 Henrik Dam Johansen
26 Henrik Gregersen
27 Ib Børge Petersen, Team Mormor
28 Jan Brøndum
29 Jan Hørup
30 Jan Kvist Bromerholm
31 Jan Steen, Team Giv Håb
32 Jean Farup Møller, ETOM
33 Jesper Wolf Kaster
34 Jette Tønder
35 Joe Domino, Kosmoliv
36 Jurgita Sadauskaite Knudsen
37 Jørgen Samsing
38 Karsten Svendsen, SGI Løb
39 Kiki Ringtved
40 Kim Cool Ninja Ebbesen, Multiatleterne 
41 Kim Kristensen, SGI Løb
42 Kristina Elkjær Jessen, FysioDanmark*
43 Lars Nørgaard, Funder Løbeklub
44 Lars Ormstrup Søndergaard
45 Lene Anette Nissen, DHK
46 Lene Nielsen *
47 Lene Petersen
48 Lene Petersen, Bov IF/DHK
49 Lindy Højberg
50 Line Maria Bundgaard Poulsen
51 Louise Svennesen
52 Majbrit Brændekilde, DHK
53 Marlene Dissing
54 Martin Jensen
55 Martin Jensen, LEGO RUN
56 Martin Petersen
57 Mette Hesselvig
58 Michael Lambertsen
59 Micheal Langholz
60 Micheal Raun, SGI Løb
61 Morten Zilmer, Team Grisling
62 Niels Peder Pedersen, Kolding Motion
63 Niels Rossen, DHK
64 Ole Stausholm, DHK
65 Pernille Arbjerg Lauridsen*
66 Peter Olander Andersen, Dansk Halvmarathon Klub *
67 Rikke Brinch Rødegaard
68 Rikke Haulrik Ruby
69 Rikki Laursen, DHK
70 Ryan Vinbech, Team Mormor
71 Sanne Brink Rasmussen
72 Sia Carlsson, SGI
73 Tanja Mose, SGI Løb
74 Tove Johansen
75 Ulla Due Lange, IVG/Dansk Halvmarathon Klub
   
  RUNDELØB (7-14 KM) 
1 Alberte Vinbech poulsen, Team Mormor
2 Daniel Østergaard Sørensen
3 Joan Poulsen, Team Mormor
4 Lone Hørup
5 Thomas Larsen
6 Tina Poulsen, Team Mormor
7 Tommy Mortensen, Team Mormor
8 Monica
9 Vivi Petersen, Team Mormor